O nás

Vítáme Vás na e-shopu chovatelské stanice maltézských psíků Charming White Choice, zaměřeném na výrobu ručně šitých mašliček a různých doplňků nepostradatelných pro výstavy, jako jsou např. výstavní brože a náramky.

E-shop nyní budujeme, produkty i kategorie budou postupně přibývat dle dostupnosti výrobních kapacit.

Mašličky pro vás šijeme převážně ze stuh předních českých výrobců, jako jsou Stuha a.s., Stap a.s. a Pega-Vel, a.s. Nevyhýbáme se ale ani kvalitním stuhám zahraničních výrobců, převážně evropských a amerických. Naše mašličky vyrábíme též ze stuh ověřených značek Morex Ribbon, Offray, Kuny AG a další.  Stuhy asijských výrobců používáme pro potřeby doplnění barev či vzorů v našem sortimentu. 

Korálky a bižuterní komponenty na zdobení mašliček odebíráme především od našich kvalitních výrobců, jako jsou Preciosa, Jablonex a Perlex.  Záměrně chceme právě českým skleněným korálkům poskytnout co největší prostor na culíčkách vašich pejsků a dostát tak dobré pověsti české bižuterní tradice. V případě perliček a dělících rondelek příležitostně doplňujeme barevnou nabídku ze zahraničních zdrojů.

Na některých mašličkách využíváme ještě doprodávané komponenty rakouské značky Swarowski, která v roce 2021 změnila obchodní strategii a přestala tyto komponenty distribuovat mimo svoji vlastní produkci. 

Kameny na výrobu minerálních korálků pocházejí bez nadsázky ze všech koutů světa. Dominantním zpracovatelem těchto kamenů do forem korálků jsou obvykle asijští výrobci. 

Minerální korálky a některé zdobnější našívací štrasové křišťálové komponenty pro vás nakupujeme v Číně od konkrétních manufaktur, případně v českém eshopu Domeli, koralky-levne.cz, ceske-koralky.cz ad. Část zahraničních komponentů a galanterie byla zakoupena v Galanterii Stoklasa, který je většinou i jejich dovozcem. Českou galanterii pořizujeme obvykle ve velkoobchodu VTC.

 

Latexové gumičky pro mašličky dovážíme ze Spojených států amerických, pracujeme se značkami Lainee, Puppybows, PawMarks. Někdy používáme gumičky belgické značky ShowTech. Velikosti gumiček se pohybují od 1/8" do 5/16" a jsou upřesněny v popisu každé mašličky.

Některé mašličky mají uchycení na "francouzské" sponky. V nejmenší možné dostupné velikosti 3 cm jsou obvykle od čínských dodavatelů. Skutečně francouzské sponky jsou dostupné od velikosti 4 cm.

Pro vaši lepší informovanost označujeme zdroje zemí původu, z jakých jsou naše mašličky vytvořené, a to včetně nití.